Outlet Çeyiz Ürünleri | Yemek Takımı ve Mutfak Gereçleri
  • info@8martoutlet.com
  • İletişim: 0 (544) 499 94 28
  • Whatsapp: 0 (544) 499 94 28


Kapıda Ödeme Sözleşmesi

Sitemizde, mobil satışta ve mağazamızda 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uygulanmaktadır. www.8martoutlet.com  sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura is bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Siparişin internet ortamında beğenilen ürünle aynı olmaması, gönderinin kırık, çatlak, hasarlı olması gibi durumlar da müşteriye yeni ürün gönderilir. Bu gönderi için bir ücret talep edilmez.

Kapıda ödeme veya mesafeli satış ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilir. Ürün yine teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatabilir. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının  atmış (60) katı kadar tazminat bedelini www.8martoutlet.com  sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Belirtilen tazminat ödenmediği takdir de bu tazminatın tahsili için evraklar www.8martoutlet.com sitesi vekili Avukat’a teslim edilicektir.


 

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz